דמויות לזהירות בדרכים - יוזמה חדשה

ועד מקומי • 20/2/2019 כניסות

 

שלום רב,

ברצוני לשתף אתכם ברעיון שאני מנסה לקדם בקיבוץ בנושא בטיחות בדרכים, רעיון בו נתקלתי לראשונה כשהסעתי את בתי לחוג בגבעת אלה (אולי חלקכם נתקלתם בכך במקומות שונים בארץ).

ברחבי הישוב פזורות דמויות של ילדים, סמוך לכבישים ולמעברי חצייה, דמויות שבכל פעם גורמות לי לעצור את רכבי מחדש ולחכות שהילדים יחצו את הכביש, אולם זה לא קורה :-) הדמויות נראות אמיתיות לגמרי !!!

 לדעתי מדובר ברעיון גאוני ואנחנו חייבים לאמץ אותו אצלנו בישוב, דבר שיחסוך דאגות רבות להורים לילדים הקטנים וכמובן ימנע אסונות כבדים. בישוב ישנם מספר מקומות מאוד מסוכנים בהם נהגים (בעיקר מבחוץ) נוסעים כמו מטורפים והגיעה העת לעשות מעשה.

 נראה לי שנכון יהא, בשלב ראשוני, למקם את הבובות בשלושה מקומות מרכזיים ובעייתיים בקיבוץ -

1. בכביש המוביל למוסך (בין רחוב שקד לבוטקה של הפלאפל).

2. ביציאה מגן השעשועים לכיוון הכלבו.

3. בכביש בין שני המגרשים ליד המרפאה (בין מגרש הכדורסל לדשא הגדול).

 על מנת להתרשם מהבובות הללו הנכם מוזמנים להיכנס לאתר של חברת "ש.ב. דרכים - דמויות לזהירות בדרכים". זו חברה שהוקמה על ידי שני חברה צעירים מקיבוץ גבעת חיים והדבר הזה כבר תופס תאוצה בישובים רבים ברחבי הארץ (מדובר בבסיס אלומיניום ומדבקה עמידה לכל תנאי מזג האוויר).

 במידה ולמי מכם יש הסתייגויות / מכיר את הבובות הללו או שמע עליהם / מעוניין למקם אותן במקומות אחרים בקיבוץ ועוד, נשמח לשמוע על מנת שנוכל לבחון את המשך קידום הנושא. 

 תודה מראש,

ליזו רביב